sobota, 30 sierpnia 2014

Dobry, tani męski zapach.


 Dobry, tani męski zapach. Zapach jest ważny nie tylko dla kobiety ale i również dla mężczyzny. dziś moje drogie produkt zrecenzuje mężczyzna. Dziś przedstawi Wam perfum ( a raczej wodę toaletową)  marki playboy - Malibu. Perfum wybiera się w zależności od pory dnia, poczucia humoru, czy charakteru osoby go używającej. Każdy ma swój gust ale najważniejsze żeby zapach odzwierciedlał nasz charakter czy nastrój- najważniejsze abyśmy my czuli się w nim dobrze i aby zapach nas nie męczył. Wybierając zapachnie kierujemy się wyłącznie względami zapachowymi- zwracamy również uwagę na cenę produktu, jego opakowanie i trwałość.
OD PRODUCENTA

Długą, piaszczystą plażą przechadza się opalony i atletyczny Malibu Playboy, dusza nadmorskich imprez. Jeśli akurat nie pływa na desce surfingowej czy wypoczywa nad brzegiem basenu, to z pewnością ujrzymy go szalejącego terenówką SUV. Podziwiany za swoją elegancję i wyczucie stylu nie rusza się bez dwóch ulubionych `akcesoriów`- okularów słonecznych od słynnego projektanta i pięknej kobiety. Malibu Playboy to aromatyczna kompozycja.
Marka Playboy cieszy się sławą i fascynuje, dzięki swojemu stylowi, charyźmie i uwielbieniu dla luksusu. Pokazuje, że każdy mężczyzna ma szansę posiadać świetny samochód, dużo pieniędzy czy trafić na rozkładówkę najbardziej poczytnych czasopism. Filozofia marki opiera się na prostej zasadzie: zabawę należy traktować poważnie. Wybierając odpowiedni zapach powinniśmy dostrzec, jakie wartości Playboy`a w nas przeważają i pozwalają czuć się pewnie. Wystarczy tylko przeobrazić się ze zwykłego, grzecznego chłopca w uwodzicielskiego Playboy`a.


Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrus, jabłko, mięta, bujna zieleń, werbena, neroli
nuta serca: cedr, jaśmin, kolendra, irys
nuta bazy: piżmo, bób tonka, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.O marce playboy:
Perfumy Playboy | Playboy - Legendarny magazyn dla mężczyzn Playboy Hugh Hefner zaczął publikować w listopadzie 1953 roku. W pierwszy numerze na okładce była Marilyn Monroe. Playboy w swojej koncepcji starał się łączyć tradycyjne erotyczne fantazje z dziewczyną z sąsiedztwa. Koncepcja została podparta odwołaniem się do wykształconych i bogatych mężczyzn za pośrednictwem poważnych wywiadów z gwiazdami m. in.  Castro, Martin Luther King itp. Pod marka obecnie ukrywa się nie tylko magazyn. Na całym świecie można znaleźć sklepy z ubraniami, a w śród nich sexowne zapachy.

 MOJA OPINIA

 Zapach jest bardzo ładny i przede wszystkim TRWAŁY.  Ma ładną i elegancką buteleczkę, która dobrze wygląda na półce w łazience. Zapach nie pachnie bardzo intensywnie, ale po spryskaniu można go wyczuć przez cały dzień. I najważniejsza zaleta - rewelacyjna cena, Mi - jako mężczyźnie nic więcej nie potrzeba ;-)
Duży wybór zapachów ( w tym Playboy) znajdziecie na iperfumy.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz