niedziela, 28 września 2014

Ciągła walka z wypadaniem - suplement w którym pokładam ogromne nadzieje.

Ciągła walka z wypadaniem - suplement w którym pokładam ogromne nadzieje.To, że mam ogromne problemy z wypadaniem włosów wie już chyba każdy kto czyta mojego bloga - wspominam o tym często, bo często testuje coś nowego na 'mój problem' . Z problemem wypadania borykam się już około 5 lat- w tym czasie przetestowałam setki szamponów, wcierek, odzywek, suplementów, leków - łapałam się wszystkiego co sama zobaczyłam/przeczytałam i tego co polecali różni dermatolodzy- wszystko na marne. Nie powiem bo raz jest lepiej a raz gorzej i zdarzało się, że znalazłam produkt który mi pomógł (w mniejszym, lub większym stopniu), lecz kiedy sięgałam po niego kolejny raz nie robił już nic. Przez ostatnie 6 miesięcy prawie zapomniałam o moim problemie, gdyż traciłam mniej więcej 100-150 włosów dziennie ( wiem, że sporo ale u mnie to minimalna ilość). Od ostatnich 3-4 miesięcy stan bardzo się pogorszył - miałam wypadek i zwalałam wszystko na stres, ale jak po 2 miesiącach nie przeszło a nawet się pogorszyło zaczęłam się martwić. Postanowiłam znów zacząć walkę, kupiłam :suplement, szampon i wcierkę- co prawda wszystko innej firmy ale PODOBNO bardzo skuteczne. Suplement postanowiłam łykać przez 3 miesiące- w tym momencie skończyłam pierwsze (miesięczne) opakowanie. Chciałam się z Wami podzielić tym co myślę po miesiącu a także pokazać Wam suplement- a może któraś z Was zainteresuje się tymi tabletkami i mając podobny problem do mnie też postanowi spróbować ;-) Mowa o KLORANE Quinoral. Jesteście ciekawe ? Zapraszam:
OD PRODUCENTA

KLORANE KAPSUŁKI QUINORAL
SUPLEMENT DIETY KAPSUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, witamin i składników mineralnych.

 2 x 30 kapsułek na 1 miesiąc stosowania
Zmniejsza wypadanie włosów i zwiększa ich gęstość-
Wzmacnia włosy

Laboratoria KLORANE, specjaliści od ponad 40 lat w dziedzinie pielęgnacji włosów, opracowały suplement diety OUINORAL, aby wzmocnić odporność włosów na działanie czynników zewnętrznych, które przyspieszają starzenie się włosów i w konsekwencji ich wypadanie. Połączenie 2 rodzajów kapsułek pozwala na hamowanie wypadania włosów, a jednocześnie pobudzanie wzrostu zdrowych i mocnych włosów, a to dzięki ukierunkowanemu i komplementarnemu działaniu.
- KAPSUŁKA ZIELONA - STYMULUJE
Zawierając naturalne wyciągi roślinne, wpływa na lepsze odżywienie cebulek włosowych, pobudzając wzrost włosa.

- KAPSUŁKA KREMOWA - WZMACNIA
Zawierając koncentrat witamin, dostarcza wartości odżywczych, niezbędnych w fazie wzrostu włosa.

REZULTATY Po trzech miesiącach stosowania:
Powrót do normalnego wzrostu włosów
Zahamowanie wypadania włosów: 83%
Mocniejsze włosy: 88%
Badanie kliniczne przeprowadzone pod dermatologiczną kontrolą na 25 pacjentach
Badanie kliniczne przeprowadzone pod dermatologiczną kontrolą na 60 pacjentach
Badanie zadowolenia przeprowadzone na 60 pacjentachMOJA OPINIA
Jak już wspomniałam kapsułki łykam od miesiąca i powiem, że nie jest to uciążliwe- chyba pierwszy raz jestem tak regularna. Tabletki biorę zawsze rano, po śniadaniu i popijam je szklanką wody. Aby kuracja zadziałała musimy codziennie przyjąć obie tabletki - zieloną i białą ( myślę że kolejność przyjmowania jest bez różnicy). Dodatkowo w opakowaniu znalazłam próbkę szamponu i balsamu z tej samej serii - była to miłą niespodzianka bo nigdzie nie było to wspomniane.  Czy zauważyłam efekt ? Początkowo tak, lecz jak wprowadziłam tonik włosy zaczęły lecieć bardziej- ale myślę, że tabletki nie mają z tym nic wspólnego. Na razie różnicy nie widzę, ale nie oczekuję nie wiadomo czego po miesiącu - poczekam jeszcze 2 i wtedy zdam Wam relację całkowitą. Mimo wszystko myślę, że suplement mnie nie zawiedzie i że watro spróbować ;-)


Suplement możecie kupić na iperfumy.pl1 komentarz:

  1. Będę czekała na pełną relację bo też mam problem z wypadaniem.

    OdpowiedzUsuń