czwartek, 12 marca 2015

Całkiem przyjemny


Całkiem przyjemnyNajpierw niech każda z Was z osobna odpowie sobie na pytanie- czego oczekuje od szamponu? Niestety każda z nas ma inne włosy a co za tym idzie inne potrzeby. Moje włosy są cienkie, bardzo proste (ale też łatwo je zakręcić), przetłuszczają się troszkę (myję co 2 dni) są farbowane i lekko przesuszone - ale ogólnie w dobrej kondycji. Czego oczekuję od szamponu ja ? Przede wszystkim musi dobrze myć ! Co to znaczy ? że muszę czuć, że moja skóra głowy jest faktycznie dobrze oczyszczona. Do tego musi powodować, że włosy będą miękkie, sypkie i do tego trochę odbite od nasady. No i to tyle moich oczekiwań - jeśli produkt dodatkowo ładnie pachnie, ma fajne opakowanie, dobrze się pieni i jest dobrze w stosunku jakość - cena to już w ogóle jest cudownie. Dziś chciałabym Wam pokazać produkt z serii zwiększającej objętość (już kiedyś opisywałam odżywkę) który sprawdza się całkiem nieźle. Jeśli jesteście ciekawe, a tym bardziej macie włosy podobne do moich zapraszam do lektury :


Kosmetyka L´Oréal Professionnel | L´Oréal Professionnel  jest marką partnerską L´Oréal dla fryzjerów. Produkty L´Oréal Professionnel są oparte o nowatorską technologię. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, zapewnia doskonałą pielęgnację i pozwala na tworzenie wyjątkowych fryzur. Najbardziej popularne linie produktów to L´Oréal Professionnel Série Expert-  wysoce precyzyjne profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów,oraz Tecni Art i Nature. Produkty L´Oréal Professionnel używane są w najwyższych modelingowych kręgach mody, filmu i przemysłu fryzjerskiego. (źródło)


OD PRODUCENTA

Szampon nadaje gęstość, miękkość i połysk włosom cienkim i delikatnym
Efekt zwiększenia objętości możliwy jest dzięki technologi
Mineral CA i Mineral SI. Pochodna kryształków wapnia buduje strukturę wzmacniającą konstrukcję fryzury, sprawia, że włosy nie opadają, są lekkie i sprężyste. Kryształy wapnia zawarte w szamponie i krzemionka znajdująca się w maseczce wzajemnie się uzupełniają, wzmacniając dodatkowo efekt uniesienia.

dzięki zawarciu:

  • Kwasu salicylowego, który skutecznie oczyszcza skórę głowy z warstwy łojowej i dzięki temu zapobiega przyklapnięciu włosów. Gwarantuje natychmiastowe uniesienie u nasady.
  • Intra Cylane - dogłębnie odbudowuje włosy cienkie, które łatwo tracą budulec. Gwarantuje pełnię objętości na długościach i końcach.
  • HydraLight - nawilżający składnik, który pozostawia włosy miękkie w dotyku, ale jednocześnie lekkie jak piórko.

    Sposób użycia:
    Wmasuj w mokre włosy delikatnie masując. Spłucz. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
(źródło)


MOJA OPINIA

Przed kupnem produktu przeczytałam opinie na wizażu - no nie powiem, nie są zbyt pochlebne - te recenzje jednak są z 2013 roku,a w 2014 produkt się zmienił. Stwierdziłam, że kto nie ryzykuje ten niema i spróbuje na sobie (swoją drogą opinię na wizażu też zamieszczę ;-) ). Szampon przyszedł do mnie w ładnej niebieskiej (trochę błękitnej) butelce charakterystycznej dla szamponów L'oreal-a. Przeczytałam, że to konsystencja mleczka cif - no chyba mamy trochę inne pojęcie o mleczkach ;-) dla mnie, nie jest to cif. Konsystencja jest przyjemna, i szampon dobrze się pieni - na prawdę wystarczy niewielka ilość aby piana była na całej głowie. Pierwsze co stwierdziłam, to przyjemny zapach. Szampon myje na tyle dobrze, że włosy aż 'skrzypią' bym stwierdziła, co za tym idzie trochę je plącze. Odżywka jednak daje radę i zaraz problem znika. włosy są umyte, ładnie pachną i są troszkę odbite od nasady (liczyłam na bardziej spektakularne odbicie). Cena jaką musimy zapłacić za produkt to ok.25 zł- jak za wydajność to dla mnie dobra cena. Podsumowując spodziewałam się większego 'volumetry' ale szampon robi to co robić powinien- jest przyjemny.

Produkt możecie kupić na iperfumy.pl


1 komentarz: