czwartek, 4 lutego 2016

Ulubione antyperspiranty


Ulubione antyperspiranty

Antyperspiranty zmieniam bardzo często. Kupuje te, które aktualnie są dostępne w danej drogerii lub są na promocji. Czasami jednak jest tak, że po kilku nie udanych egzemplarzach wracam do dawnych ulubieńców i zazwyczaj jest do dobra decyzja. Antyperspirantów adidas używam już ładnych parę lat- początkowo w sprayu, potem sztyfcie aż w końcu w kulce. I te ostatnie są dla mnie najlepsze. Adidas ostatnio zmienił formułę oraz opakowanie swoich produktów. Jeśli chcecie się dowidzieć jak spisują się nowe wersje zapraszam.

OD PRODUCENTA


Marka Adidas związana jest przede wszystkim z produkcją odzieży sportowej, obuwia i innych sportowych akcesoriów. Powstała w 1925 roku, założycielem dzisiaj już gigantycznej korporacji jest Adolf Dassler. Dzięki niemu marka Adidas stała się jedną z najbardziej popularnych marek związanych z tematyką sportową. W ostatnich latach producent skierował swoje kroki ku przemyśle perfumeryjnym. Adidas rozpoczął sprzedaż świeżych, sportowych zapachów, które są prezentowane pod patronatem firmy Coty. Szczegółowo opracowane serie perfum to oryginalne, lekkie zapachy, które są odzwierciedleniem ,,sportowego ducha“  firmy. 

Adidas Cool & Care 6 in 1 Roll - On to pierwszy na rynku produkt z 6 korzyściami. Wysoka zawartość związków soli pozwala przeciwdziałać nieprzyjemnym zapachom, a specjalny, opatentowany przez adidas kompleks absorbujący wilgoć (Moisture Absorbing Complex), działając jak gąbka, natychmiast chłonie pot i pozostawia skórę całkowicie suchą przez cały dzień.
Doskonałe połączenie skuteczności antyperspirantu oraz ochrony skóry i ubrań, dzięki 6 wymiarom:
- przeciw nieprzyjemnym zapachom,
- przeciw wilgotności,
- przeciw bakteriom,
- ekstra świeżość,
- przeciw białym śladom,
- przeciw żółtym plamom.
Działanie antybakteryjne antyperspirantu w kulce Adidas Cool & Care, 6 in 1 Roll - On dodatkowo chroni skórę, a 48 - godzinna ochrona daje efekt ekstra świeżości. (wizaż)MOJA OPINIA

Jak pisałam wcześniej producent zmienił formułę produktu. Starą wersję bardzo lubiłam i bałam się czy nowa będzie dawała radę . Pierwsze użycie mnie zaskoczyło - i nie było  to miłe zaskoczenie. Produkt jest baardzo wodnisty. Nie podobało mi się że po jego użyciu mam po prostu mokre plamy. Znalazłam jednak na niego sposób taki, że używam go 15 minut przed ubraniem. I tutaj zaczynają się same  plusy. Chroni cały dzień, pięknie pachnie, aplikacja jest wygodna a opakowanie przyjemne dla oka. Cena a wydajność również na plus. I co jeszcze bardzo ważne nigdy nie podrażnił mi skóry (!) nawet po depilacji. Dla mnie ponownie najlepsze i już długo nie będę próbowała nowości. Kupiłam w drogerii iperfumy.pl

2 komentarze:

  1. Lubię Adidas :) Zapraszam do siebie :) http://kosmetycznaaska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń