czwartek, 3 lipca 2014

Ratunek w awaryjnych sytuacjach.

Ratunek w awaryjnych sytuacjach.Jednym z głównych atrybutów każdej kobiety są włosy. Każdej z nas zależy aby fryzura zawsze była nienaganna. Włosy muszą być uczesane, gładkie, ale przede wszystkim świeże. Osobiście myję włosy co drugi dzień, z tym ,że drugiego dnia noszę je związane ponieważ tracą swoją objętość. Co jednak zrobić gdy nie mamy czasu umyć włosów? a musimy gdzieś wyjść i nasza fryzura musi wyglądać idealnie?.
Tutaj z pomocą przychodzi Nam suchy szampon - wynalazek ,który swoje wielkie "boom" miał stosunkowo niedawno a zdążył już skraść serce nie jednej kobiety. Uważam ,że każda z Was wie, jak takiego szamponu używać (jeśli jednak nie, dajcie znać w komentarzach), lecz co on daje ? w czym nam pomaga ?.
Włosy po spryskaniu szamponem są odbite od nasady, puszyste, i ładnie pachną - jednym słowem przypominają umyte włosy. Na rynku możemy znaleźć dość szeroką gamę takich szamponów. Które natomiast są najlepsze ? jak wybrać szampon idealny dla siebie ?. Dziś chcę Wam zaprezentować bardzo dobry produkt do ,którego regularnie będę wracać. Zapraszam :OD PRODUCENTA:

Szampon zawiera wyciąg z korzenia pokrzywy, który wykazuje korzystne działanie na skórę i włosy, polegające na zmniejszaniu łojotoku. Ponadto zawiera skrobię kukurydzianą i ryżową posiadające właściwości pochłaniające oraz zmikronizowane cyklodekstryny o właściwościach odtłuszczających. Bardzo praktyczny myje głowę bez użycia wody. Odświeża włosy zwiększa ich objętość. Daje natychmiastowy efekt, już po kilku sekundach. Jest bardzo łagodny nie podrażnia skóry głowy. Idealny dla osób z problemem łojotoku skóry głowy, w podróż. Produkt hipoalergiczny. 
Bardzo praktyczny myje - głowę bez użycia wody. Odświeża włosy zwiększa ich objętość. Daje natychmiastowy efekt, już po kilku sekundach. Jest bardzo łagodny nie podrażnia skóry głowy. Idealny dla osób z problemem łojotoku skóry głowy, w podróży oraz podczas choroby np. w szpitalach.

Jak stosować ?
1.Potrząśnij intensywnie puszką i rozpyl szampon u nasady włosów z odległości ok 30 cm.
2.Wmasuj szampon przez kilkanaście sekund we włosy

3.Rozczesz włosy i ułóż jak zwykle.MOJA OPINIA:

Włosy po użyciu szamponu są sypkie, miękkie i odbite od nasady. Szampon nadaje się do włosów przetłuszczających - nie powoduje szybkiego przetłuszczania. Do jego plusów należy również wydajność, starczy na kilkadziesiąt użyć.Według mnie produkt ten jest dobry także dla brunetek ponieważ można łatwo wyczesać biały proszek i jest niemal niewidoczny na włosach.  Nie zauważyłam żeby miał jakieś minusy. Polem spróbować każdej z Was, ale nie  zapominajcie o jednej rzeczy:

"W żadnym wypadku szampon suchy nie powinien zastąpić twojego klasycznego szamponu. „Jego stosowanie powinno być jedynie okazjonalne, służące tylko naprawie. Nawet jeśli jest to dobre rozwiązanie dla tych, których włosy mają tendencje do przetłuszczania się, a nie chcą myć włosów codziennie.” Jeżeli masz tłuste włosy lub przetłuszczają ci się one przy nasadzie, używaj szamponu suchego lokalnie i na zmianę z twoim szamponem klasycznym."

Suchy szampon możecie kupić na iperfumy.pl

2 komentarze:

  1. Ciekawy produkt szczególnie, że szukam od dłuższego czasu dobrego suchego szamponu;)

    OdpowiedzUsuń