wtorek, 10 czerwca 2014

Świeży oddech to podstawa !

Świeży oddech to podstawa !Nieświeży oddech powoduje przede wszystkim nieregularne szczotkowanie zębów, ale nie zawsze. Może być on przyczyną problemów z zębami bądź żołądkiem i innych problemów zdrowotnych. Watro wspomnieć, że często samo szczotkowanie zębów nie wystarcza aby pachniało nam z ust cały dzień. Gumy do żucia ? są ok, ale moim zdaniem bardzo nieestetycznie wygląda 'memłanie' gumy i rozmawianie z kimś. Problem nieświeżego oddechu pomagają rozwiązać często płyny do ust. Warto jednak wspomnieć, że płyn nie tylko chroni nas przed brzydkim zapachem ale przede wszystkim dba o nasze zęby i jamę ustną, sprawia że zęby są jeszcze czystsze niż po umyciu a w buzi jest mniej bakterii ! Co za ten gdy jesteśmy w pracy, zjemy śniadanie (najgorzej jak jakaś rybka w piątek się trafi) i nie mamy możliwości umyć zębów ? Warto nosić ze sobą małą buteleczkę płynu ! bo wypłukanie zębów zajmuje nam 20 sekund, a komfort jaki daje jest nie do opisania. Dziś zapraszam Was na recenzję moje ulubieńca do dbania o zęby i jamę ustną. Moim ulubieńcem jest płyn Listerine Coolmint.

OD PRODUCENTA

Płyn do płukania jamy ustnej zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, głównej przyczynie chorób dziąseł. Chroni przed tworzeniem się kamienia nazębnego, dzięki redukcji płytki nazębnej, która po krystalizacji formuje kamień nazębny. Dzięki zawartemu w płynie fluorowi wzmacnia szkliwo. Zabija bakterie, zapewnia 12 godzinną ochronę zębów i dziąseł. Pozostawia długotrwały świeży oddech.
  • zawiera olejki eteryczne: eukaliptusowy, tymolowy, mentolowy i salicylan metylu
  • usuwa aż do 99,9% bakterii w jamie ustnej*, odświeża oddech
  • nawet przy długotrwałym stosowaniu nie zmienia naturalnej równowagi flory bakteryjnej jamy ustnej
Sposób użycia
Stosować 2 razy dziennie po umyciu zębów. Nalać 4 łyżeczki (pełen korek), płukać dokładnie zęby i dziąsła przez 30 sekund, potem wypluć.


MOJA OPINIA

Przede wszstkim płynu używam regularnie - zawsze rano i wieczorem po myciu zębów. Jak wspomniałam we wstępie jest on również moim pomocnikiem w sytuacjach kiedy nie mam możliwości umyć zębów - odświeża oddech zawodowo i daje komfort czystych i zadbanych zębów ( nie pomyślcie - zastosuje zamiast mycia ;-) ). Płyn, nie powiem - ma bardzo ostry smak - mi osobiście on nie przeszkadza, ale jeśli ktoś nie lubi to są też takie, które są łagodniejsze. W ofercie firmy znajdziecie masę różnych płynów i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Płyn jest wydajny, i tak jak powiedziałam dostępny w różnych pojemnościach- bo ja nie noszę do pracy w torebce litrowego płynu ;-) - do pracy nosze taki który ma 95 ml i kosztuje 9 zł - niewiele prawda ? wiadomo, im większa pojemność tym wychodzi jeszcze taniej. Jeśli macie problem że czasami czujecie się nie komfortowo po zjedzeniu czegoś to musicie go wypróbować ;-)


Płyn możecie kupić na iperfumy.pl


2 komentarze: