środa, 9 marca 2016

Zapach który się kocha albo nienawidzi

Zapach który się kocha albo nienawidziWłaście stworzyłam cały post a bloger znów płata figle i usunął  totalnie wszystko. Jestem wściekłą nie ukrywam bo pracowałam nad nim sporo czasu. No cóż pora zabrać się za pisanie wszystkiego od nowa. Dziś przychodzę do Was z recenzją zapachu, który już długi czas jest na rynku. Ja poznałam go w momencie gdy dostałam go na prezent. To jeden z tych które albo pokocha się od pierwszego powąchania albo od razu znienawidzi. Jeśli poznacie go bliżej gwarantuje, ze będziecie go poznawały nawet na obcej osobie na ulicy - nie można go pomylić z żadnym innym. To chyba świadczy o jego wyjątkowości ? Mowa tutaj o Bruno Banani Woman. Pokochałam ? A może znienawidziłam ? Tego dowiecie się niżej :
OD PRODUCENTA

Pierwszy zapach dla kobiet Bruno Banani Bruno Banani Women zakomponowany dla zmysłowej i pewnej siebie kobiety. Zapach dla współczesnej femme fatale, która kocha sensualne pokusy i niekończące się flirty. To jej zabawa,która nie ma żadnych reguł ani granic. Bawi się nią zawsze, nie zależnie od tego gdzie się znajduje. Używa różnych środków, żeby osiągnęła swego celu. Perfumy Bruno Banani Bruno Banani Women to jeden z środków. Włóż na siebie ten zapach a zobaczysz, że żaden mężczyzna nie będzie mógł Ci się oprzeć.

Wypróbuj niezwykle uwodzicielski zapach. Rozum mężczyzny zabierzesz zapachem z bluszczu, lilii wodnej oraz pomarańczy.  Serce zyskasz akordami brzoskwini i frezji, resztę wątpliwości odniesie piżmo i wanilia. (źródło: iperfumy.pl)

MOJA OPINIA


Ja pokochałam ! Uwielbiam go za nietuzinkowy, wyjątkowy zapach. Jest bardzo trwały i bardzo odznacza się od innych zapachów. Jak w pomieszczeniu przebywają 3-4 kobiety to czuć tylko ten zapach. Nie jest natomiast suszący. Bardzo przyjemnie otula, jest kobiecy i baardzo trwały. Uważam, że cena jest śmiesznie niska porównując ją z jakością. To najbardziej trwały perfum jaki miałam okazję używać ( a kilkadziesiąt już ich było). Do tej opinii możemy dodać jeszcze piękny flakon, który jest ozdoba mojej toaletki - myślę, że on także podkreśla wyjątkowość tego zapachu. Jeśli szukacie czegoś bardzo dobrego jakościowo, pięknego, kobiecego i w dobrej cenie - to będzie to ideał. Ja kupiłam na iperfumy.pl z tego względu , że zamawiając internetowo często oszczędzam kilka, jak nie kilkadziesiąt złotych.

2 komentarze:

  1. Z damskich Bruno Banani był tylko jeden zapach, który mi się podobał. Nie pamiętam jego nazwy ale już kilka lat nie ma go w ofercie.
    Woman znam i... no nie pasuje do mnie

    OdpowiedzUsuń