niedziela, 13 marca 2016

Mini wersje produktów - idealne na wyjazdy

 

Mini wersje produktów - idealne na wyjazdy
Pewnie dobrze znacie to uczucie, gdy gdzieś wyjeżdżacie a w walizce (zwłaszcza tej podręcznej) brakuje miejsca ? Dzieje się tak głównie dlatego, że my kobiety musimy mieć wszystko zawsze przy sobie- tak 'na wszelki wypadek'. Początkowo za świetny pomysł uznawałam przelewanie wszystkiego do mniejszych buteleczek - i fakt, rozwiązanie to się sprawdza. Co jednak gdy po 1 nie mamy czasu, a po 2 nie mamy ochoty na zabawę w 'przlewanki' ? ( nie oszukujmy się, przelanie wszystkiego w małe pojemniki zabiera sporo czasu i często coś się brudzi) - w takim wypadku producenci wyszli nam na przeciw i wyprodukowali mini produkty. Mini wersje są dokładnie takie jak duże tylko wyprodukowane w małych buteleczkach. W drogeriach jest ich teraz cała masa - od past do zębów, poprzez produkty do mycia, a nawet lakiery do włosów. Dziś chciałam Wam pokazać produkty, które ja mam w swoich zbiorach i bardzo się przydają. Nie skupię się tutaj na ich kompleksowej recenzji ponieważ, ich obszerne opisy znajdziecie na blogu (wystarczy wejść po prawej stronie w etykiety). Napiszę Wam o nich parę słów, ale bardziej chciałabym Wam pokazać jakie to ułatwienie i oszczędność miejsca podczas krótszych wypadków. Zapraszam:

Od lewej: odżywka ułatwiająca rozczesywanie, żel pod prysznic, pasta do zębówCo mówi producent ?
Doskonale wybieli twoje zęby, usunie z nich wszelkie zanieczyszczenia i zapewni na długo świeży oddech, ale również dlatego, że łączy w sobie unikatowe procesy oraz składniki, których nie znajdziesz w innych pastach (źródło: iperfumy.pl) 


Co mówi producent?

Lekka, lecz intensywnie nawilżająca emulsja do codziennej pielęgnacji suchych, odnowionych włosów. Zapewnia optymalny poziom nawilżania włosów. (wizaż)


 
Co mówi producent?  
Delikatne, nawilżające mydło pod prysznic. Nie wysusza skóry.MOJA OPINIA
Ja uważam, że takie rozwiązanie jest świetne ! Jak widzicie każdy z produktów wystarcza na co najmniej kilka-kilkanaście użyć. Zajmują ona mało miejsca, są poręczne, a opakowania w razie czego zawsze można użyć ponownie. Fajne jest też to, że małe wersje nie kosztują fortuny (każdy produkt to okolice 5 zł). Po zużyciu można opakowania oczywiście wyrzucić, a w ich miejsce przywieźć o jedną pamiątkę z wyjazdu więcej ;-). Ja swoje miniatury zamówiłam na iperfumy.pl i wiem, że mają tam ich więcej - widziałam inne żele, szampony itd. Małe opakowania to fajna sprawa !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz