czwartek, 12 grudnia 2013

Prezenty dla Niej

Prezenty dla Niej Panowie ! jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla partnerki/żony/mamy  itp. to ten post jest właśnie dla Was. A może to Wy Panie szukacie jakiegoś drobiazgu dla przyjaciółki/mamy teściowej ?  Jak wszyscy dobrze wiedzą o prezent dla kobiet wcale nie jest łatwo - jesteśmy wybredne i to jest fakt. Ale myślę że kosmetyki lubi każda z nas - i nie mówię tutaj o kolorówce, mogą to być żele pod prysznic, kremy, peelingi, balsami itd. Myślę że nie znajdzie się kobieta która do żadnej z tych rzeczy nie ma słabości - no bynajmniej ja takiej nie znam. Jak na bloga kosmetycznego przystało pojawią się tu same kosmetyczne propozycje, ale jestem pewna, że wśród prezentów jakie Wam zaproponuje każda kobieta znalazła by taki, z którego by się ucieszyła.Starałam się pokazać Wam zarówno drogie jak i  tanie pomysły. Przede wszystkim pamiętajmy. że nie liczy się cena a gest ! coraz częściej mam wrażenie że liczy się to, ile prezent kosztował a nie to, że jest dany od serca i, że ktoś po prostu o nas pamiętał. Prezenty są nieodłączną częścią świąt - ale pamiętajmy co jest w nich najważniejsze - rodzina, bliskość, rozmowa, a prezenty są miłym elementem tej  tradycji ;-) Zapraszam do zapoznania się z moimi propozycjami, a Was dziewczyny proszę o to abyście w komentarzach pisały co najchętniej byście dostały - a może jakiś Pan weźmie to pod uwagę ;-) zapraszam:PREZENT

 Dar, podarek, podarunek, prezent – coś wartościowego dane komuś w prezencie; ofiarowane. Określenie wykorzystywane w opisie kultury darów przez Marcela Maussa odnoszące się do faktu istnienia prezentów o charakterze dóbr i usług obowiązkowych i wzajemnych. Przekazywanie darów jest silnie związane z uznawanymi w danej zbiorowości wartościami i relacjami moralnymi. Jednym z motywów dzielenia się darami jest dążenie do poprawy statusu społecznego.Współcześnie analizy przekazywania darów prowadzi się głównie w odniesieniu do społeczeństw tradycyjnych, choć stanowią one istotną część wydatków konsumpcyjnych także w społeczeństwach nowoczesnych.Dar to inaczej prezent - podarunek wręczany drugiej osobie przy różnych okazjach. Zwykle jest wręczany z jakiejś okazji. W powszechnej opinii dzieci, upowszechnionej przez reklamy, prezenty na Gwiazdkę wręcza Święty Mikołaj. Zgodnie z tradycją, prezenty daje się po wigilijnej kolacji. Jeszcze w nowożytności królowie i magnaci obdarowywali poddanych prezentami. W domach bogatych mieszczan zwyczaj upowszechnił się w połowie XIX wieku. Od początku XX wieku prezenty stały się popularniejsze. Miały osobisty charakter. Praktyka ta była związana z prezentami dla dzieci od Świętego Mikołaja.To teraz Panie piszą w komentarzach co chciały by dostać najbardziej a Panowie mogą podzielić się tym, czy znaleźli coś dla swoich 'dziewczyn' ;-)


Wszystkie pokazane produkty, a także wiele więcej kosmetyków dla Pań i Panów możecie znaleźć w drogerii internetowej iperfumy.pl - szybka dostawa, dobry kontakt, gwarancja jakości !


7 komentarzy:

 1. Ja najbardziej chciałabym TT :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chetnie bym przegarnela kremy Vichy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tusz Luxe mam, a zapach jak już to Armanii :D zresztą z każdego kosmetyku bym się ucieszyła, no prawie każdego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w zeszłym roku dostałam Shiny Box, a w tym roku obkupiłam przyjaciółki i mamę w boxy od Rice Candy pl - shiny boxy z koreańskimi kosmetykami ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. W moim przypadku mój mąż ma zawsze problem co mi kupić i jaki prezent wybrać na różne okoliczności. Kiedyś podpatrzyłam ukradkiem, że zaglądał na https://4gift.pl/blog i próbował dowiedzieć się co może oryginalnego mi kupić. W sumie udało mu się i byłam bardzo zaskoczona z fajnego prezentu którym okazał się dość specyficzny gadżet.

  OdpowiedzUsuń