czwartek, 5 grudnia 2013

Prezenty gwiazdkowe dla Niego !

Prezenty gwiazdkowe dla Niego !Jak pewnie każda z Was zauważyła święta już za  pasem. Nadal nie wiecie co kupić swojemu chłopakowi/mężowi/tacie/bratu itd. ? Postaram się pomóc. Moje pomysły są co prawda typowo 'kosmetyczne' ale myślę że dla każdego znajdzie się coś dobrego. Jest tyle różnych możliwości że głowa mała. prezent może być tani/drogi dla różnego wieku o różnym zapachu, kolorze opakowaniu. W wysypie świątecznych promocji aż sama się gubię. Ja już prezenty wymyśliłam ale jeśli jeszcze któraś z Was niema pomysłu to mam nadzieję że pomogę - przy okazji w przyszłym tygodniu pojawią się pomysły  'dla Niej' więc będziecie mogły pokazać tego posta swojemu facetowi niby 'przez przypadek' ;-) Jesteście ciekawe co wymyśliłam ? Zapraszam:


Co można kupić mężczyźnie (kosmetycznego) :

*woda po goleniu
*woda toaletowa
*perfumy
*żel do golenia
*pianka do golenia
* dobra maszynka
*krem do twarzy
* gotowy zestaw kosmetyczny
*balsam po goleniu
*pasta/guma do włosów
* żel/emulsje do mycia twarzy
*coś na wypadanie włosów - jak mają taki problem


 PREZENT

 Dar, podarek, podarunek, prezent – coś wartościowego dane komuś w prezencie; ofiarowane. Określenie wykorzystywane w opisie kultury darów przez Marcela Maussa odnoszące się do faktu istnienia prezentów o charakterze dóbr i usług obowiązkowych i wzajemnych. Przekazywanie darów jest silnie związane z uznawanymi w danej zbiorowości wartościami i relacjami moralnymi. Jednym z motywów dzielenia się darami jest dążenie do poprawy statusu społecznego.Współcześnie analizy przekazywania darów prowadzi się głównie w odniesieniu do społeczeństw tradycyjnych, choć stanowią one istotną część wydatków konsumpcyjnych także w społeczeństwach nowoczesnych.Dar to inaczej prezent - podarunek wręczany drugiej osobie przy różnych okazjach. Zwykle jest wręczany z jakiejś okazji. W powszechnej opinii dzieci, upowszechnionej przez reklamy, prezenty na Gwiazdkę wręcza Święty Mikołaj. Zgodnie z tradycją, prezenty daje się po wigilijnej kolacji. Jeszcze w nowożytności królowie i magnaci obdarowywali poddanych prezentami. W domach bogatych mieszczan zwyczaj upowszechnił się w połowie XIX wieku. Od początku XX wieku prezenty stały się popularniejsze. Miały osobisty charakter. Praktyka ta była związana z prezentami dla dzieci od Świętego Mikołaja.A teraz moje propozycje zarówno tanich jak i drogich prezentów dla mężczyzn. Starałam się aby była dla różnej grupy wiekowej ;-)

Wszystkie moje propozycje pochodzą z drogerii iperfumy.pl - bardzo dobra drogeria - przystępne ceny, super kontakt i błyskawiczna dostawa ! możecie w niej znaleźć wiele perfum w promocji


3 komentarze:

  1. Mój mężczyzn zażyczył sobie zegarek na gwiazdkę :) Myślę, że też jest to fajny pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. The Simpsons! Uwielbiam, sama takie chce:D

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie nie wiem co kupić tacie, chyba wybiorę jakiś perfum :)

    OdpowiedzUsuń