czwartek, 11 kwietnia 2013

Czy wish lista na blogu jest potrzebna ?

Czy wish lista na blogu jest potrzebna ?


Od długiego czasu zastanawiam się czy zrobić taką zakładkę i.... nie wiem . W sumie bardzo by mi się przydała bo mam wszędzie ( telefon, komputer swój, mamy itp.) jakieś małe zapiski co chcę kupić w przyszłości lub co by mi się przydało. Taka lista na blogu byłaby fajna z tego względu że wszystko miałabym ułożone, ale czy nie lepiej zrobić sobie jeden plik w komputerze gdzie wszystko się zapisze ? Sama nie wiem i dlatego tu jest pytanie do Was...

Macie na blogach taką listę ? służy Wam tylko ze względu kwestii porządkowych czy jakoś jeszcze się przydaje ? Polecacie czy odradzacie ?

PS. Jutro pokażę Wam poje paczuszki z tego tygodnia

13 komentarzy:

 1. mam taka listę na swoim blogu,mało tego dzięki innym blogerkom jestem już w posiadaniu kilku rzeczy z listy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to co napisałaś też mnie zachęca - bo nie raz to o czym my marzymy mają inne dziewczyny i nie koniecznie im podpasowało...

   Usuń
 2. dzięki opublikowanej liście rodzina, bliscy czy producenci firm mogą zrobić Ci niespodziankę bądź zaproponować współpracę;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jeżeli jest Ci ona potrzebna to smiało sobie załóż, ale przyznam się, że unikam wpisów typu "must have" czy "wish list", po prostu mnie nie interesuje, co chcą kupić inni :/ wolę czytac już gotowe recezje:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie no we wpisach zamieszczała tego nie będe bo musiała by być codziennie osobna notka o moich chciejstwach ;-)

   Usuń
 4. To zależy od samej Ciebie. ;) Co prawda u mnie nie ma takiej zakładki, ale od czasu do czaru robię tego typu listy w postach dla uhierarchizowania ich i stwierdzenia, czego tak naprawdę potrzebuję w momentach kiedy nie jestem finansowo skrępowana (wiadomo). Niektórym ułatwia dokonywanie zakupów, inni preferują manualnie sporządzone listy z którymi wybierają się na zakupy... metody są różne. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam i ciągle się powiększa;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja pewnie też byłaby z dnia na dzień coraz dłuższa - tego się też obawiam ;-)

   Usuń
 6. Ja mam taką zakładkę, bot o moje jedyne miejsce w którym zapisuję dokładne nazwy tego co chciałabym mieć. Dodatkowo, jak zbliża się jakaś okazja to mój M czy mama/siostra nie muszą się tak głowić co mi podarować, bo wystarczy że zajrzą w zakładkę z chciejlistą i mogą być pewni, że jeśli podaruję mi coś z listy to będę zadowolona:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No też właśnie po to chciałabym ją założyć - bo tak już powoli zapominam gdzie co mam zapisane ;-). Mój chłopak też jest na tak bo będzie miał łatwość w kupowaniu prezentów ;-)

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. No to ciesze się że usłyszałaś pierwszy raz ode mnie ;-)

   Usuń
 8. Ja też pierwszy raz słyszę :) ale dopiero zaczynam więc moja wiedza ogólnie nie jest zbyt rozległa :)

  OdpowiedzUsuń