poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Męski zapach.

Męski zapach.


Jak już kilka razy wspominałam ,zapach to dla mnie bardzo ważna rzecz.Zależnie od pory roku ,pory dnia czy nastroju wybieram inne nuty zapachowe. Na wieczór wybieram te o intensywnym ,dość ciężkim zapachu ,natomiast w ciągu dnia lubię być otulona subtelną ,delikatną mgiełką. Zimą stawiam na zapachy ciężkie z nutką przypraw np. cynamonu czy kardamonu - takie zapachy sprawiają ,że od razu staje się cieplej. Latem natomiast ważna jest dla mnie świeżość dlatego , w tym wypadku zazwyczaj stawiam na zapachy owocowe. Uważam ,że dla wielu kobiet zapach to niejako dopełnienie naszej osobowości - często może zdradzić nasz nastrój i to jak czujemy się w ciągu dnia. Czym zatem jest zapach dla mężczyzn? czy podobnie jak dla kobiet stanowi dopełnienie ich wizerunku czy to po prostu zbędna rzecz? Dziś dowiecie się tego od 100% faceta. 


OD PRODUCENTA

CK Free to najnowszy (2009), męski zapach marki Calvin Klein. Jest to kompozycja zdecydowana, nowoczesna i bezpretensjonalna. Inspiracją do jej stworzenia był nowoczesny, niezależny mężczyzna, który w pełni czerpie z życia. Cechuje ją typowa dla tej marki uniwersalność, spodobać się może każdemu bez względu na status, wiek i zainteresowania. Dopełnieniem zapachu jest minimalistyczny flakon: prosty i szlachetny, utrzymany w delikatnych odcieniach błękitu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: absynt, kanawalia, tajlandzki anyżek, jagody jałowca
nuta serca: liście Buchu, kawa, liście tytoniu
nuta bazy: drzewo dębowe, drzewo sandałowe, paczula


OPINIA MĘŻCZYZNY 

Flakonik perfum jest ładny - elegancki ale jednocześnie bardzo zachowawczy - ładnie wygląda na półce w łazience ;-). Perfum (ale jest to  woda toaletowa- faceci tego nie rozróżniają -zazwyczaj) należy do zapachów dość intensywnych i charakterystycznych, lecz z czasem - w ciągu dnia, jego intensywność stopniowo maleje jest delikatny ale nadal wyczuwalny. Atomizer nigdy się nie zaciął i pryska ładną mgiełką a nie 'psika wodą' (haha). Zapach nadaje się zarówno na dzień jak i na wieczór- jest uniwersalny i idealny na prezent. Uważam że każdy mężczyzna powinien spróbować- cena ok120 zł/ 100 ml jest adekwatna do jakości.

PS. Zapach dla wielu mężczyzn to rzecz ważna ale tylko dlatego żeby ładnie pachnieć a nie dlatego że wyraża naszą 'osobowość' czy coś tam. Lubimy różne zapachy ale po prostu takie które 'wpadną nam w nos' i bynajmniej ja nie przywiązuje do tego pory dnia czy pory roku.


wodę toaletową możecie kupić na iperfumy.pl - swoją drogą to najtańsza i najlepsza perfumeria z jaką miałam styczność.
 

2 komentarze: