wtorek, 1 kwietnia 2014

Lolita Lempicka


Lolita Lempicka


Dla mnie zapach to bardzo ważna rzecz. Staram się aby mój zapach każdego dnia odzwierciedlał mój nastrój i samopoczucie, albo po prostu sprawiał, że poczuje się lepiej. Zimą używam zapachów ciężkich, korzennych, które otulają mnie i sprawiają że czuje się cieplej i bezpieczniej. Latem z kolei stawiam głównie na zapachy owocowe, które pozwalają mi się poczuć świeżo i napełniają mnie energią. W moich zbiorach mam zapachy które bez względu na porę roku, czy cokolwiek innego poprawiają mi humor i kiedy są 'przy mnie' czuje się wyjątkowo dobrze. Dziś chciałabym Wam przedstawić zapach który należy do moich ulubionych.Może opowiem jak się zaczęło ? dorabiałam sobie niegdyś jako kelnerka (i BARDZO lubiłam tę pracę). Pewnego dnia przyszło do restauracji ,w której pracowałam małżeństwo w średnim wieku. Pani która weszła była ładnie, elegancko ubrana ale co przykuło moją uwagę ? ZAPACH. Kiedy weszła cała restauracja napełniła się przepięknym zapachem który chodził za mną dosłownie wszędzie. Zastanawiałyśmy się z koleżankami jak dowiedzieć się co to za cudo, i wiecie co ? po prostu zapytałam a Pani z uśmiechem na twarzy odpowiedziała : Lolita Lempicka. Widziałam że muszą być moje- i są ! idealne ! jesteście ciekawe ? zapraszam niżej :


Lolita to WODA PERFUMOWANA - nie toaletowa. A co to za różnica ? - różnica jest:

 Woda perfumowana – kosmetyk zapachowy o zawartości olejków zapachowych kształtujący się na poziomie 10-15%. Większe stężenie zawierają jedynie prawdziwe perfumy (15-43%). Woda perfumowana jest to najczęściej obecnie preferowana przez kobiety i mężczyzn gama kosmetyków zapachowych, ponieważ zapach utrzymuje się stosunkowo dłużej niż w przypadku wody toaletowej (5-10%)

OD PRODUCENTA

Lolita Lempicka Lolita Lempicka to ekscytujący i omamiający kobiecy zapach pełen miłości i czułości. Zakochaj się i Ty, a przypomnisz sobie niewinne uczucie idące ręka w rękę z młodością i niedoświadczeniem. Trzęsące się kolana, łomotanie serca i słodki smak pocałunku na Twoich ustach. Takie są perfumy Lolita Lempicka. Upojna kombinacja fiołków z anyżem łączy się ze słodkimi tonami lukrecji i wanilii. Uczucia tajemniczości i wyjątkowości dodają temu złoto niebieskiemu cudowi wyciągi z bluszczu i esencja z prażonych migdałów. Perfumy znanej divy, Lolity Lempickiej, są kochane za swoją figlarność, czystość i wspaniały design flakonów. Pierwsze perfumy tej marki zyskały nawet nagrodę za najlepszy zapach. Powąchaj i wstąp do świata narkotycznych, kwiecistych zapachów. Zaopatrz się i Ty w perfumy Lolita Lempicka Lolita Lempicka a przypomnisz sobie słodkie chwile pierwszego zakochania.  
Występuje w jednym stężeniu - wody perfumowanej. MOJA OPINIA

Zapach piękny, ciepły i pasujący do wszystkiego. Woda jest bardzo wydajna i w miarę tania- jak na taką wydajność. Zapach na mojej skórze nie utrzymuje się długo - ale moja skóra tak po prostu ma i nic na to nie poradzę. Ja mogę Wam ją z czystym sumieniem polecić. A jeśli nie jesteście przekonane zawsze możecie kupić np. tester który jest tańszy - na iperfumy jest dostępnych wiele próbek i testerów.

wodę perfumowaną możecie kupić na iperfumy.pl
2 komentarze:

  1. mam właśnie tę wersję Lolity, uwielbiam ten zapach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale śliczny flakonik :) Może kiedyś się skuszę na ten zapach :)

    OdpowiedzUsuń