czwartek, 10 grudnia 2015

Codzienny pomocnik.

Codzienny pomocnik.Jak wiadomo (albo może i nie, ale to tym wolę nie wiedzieć :-D) człowiek myje się codziennie. My kobiety do kąpieli mamy różne gadżety i dziwne kosmetyki. Nie wiem jak u Was  ale u mnie bardzo ważną częścią pielęgnacji jest peeling - zarówno twarzy jak i ciała. O twarzy pamiętam zawsze - robię to raz w tygodniu, a zabieg na prawdę sprawia mi przyjemność. Masuje twarz kosmetykiem, odprężam się a potem widzę cudowne efekty. O ile z twarzą idzie mi gładko, to z ciałem nie jest już tak kolorowo. Po pierwsze, często zdarza mi się o peelingu zapomnieć i przypominam sobie o nim dopiero jak już widzę, że coś z moją skórą jest nie tak. Poza tym robienie peelingu ciała to dla mnie nie przyjemność - ba! nawet powiem lepiej - nie znoszę tego robić ! Kosmetyk spada mi z rąk, przy jego nabieraniu do pudełka wlewa się woda, ciężko mi potem zamknąć słoik czy pojemnik, a no i jak używam tych różnych "specjalistów na cellulit" to zazwyczaj brzydko pachną. W peelingach Bielendy chociaż ratował zapach bo pachniały malinową mambą (serio!) no ale i tak wlewała się woda, spadał no i ta całą reszta. I tak oto postanowiłam zrobić coś tak aby polubić tę czynność i o niej nie zapominać. Pierwszym 'patentem' miało być zrobienie samodzielnego peelingującego mydła z kawy - pełno roboty, brzydko pachniał no i brudził. No ale trafiłam na to, co dziś Wam pokażę i życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze ;-) zapraszam :
 
 
Produkty marki Magnum to doskonały pomocnik w dziedzinie pielęgnacji. W asortymencie marki znajdziesz luksusowe lusterka kosmetyczne, pęsety, pilniki, zalotki, narzędzia do manicuru i pedicuru oraz inne niezbędne akcesoria, które ułatwią codzienną pielęgncję.Produkty Magnum to połączenie sprawdzonej tradycji i najnowocześniejszych technologii. Produkty te tworzone są z najlepszej stali, która jest precyzyjnie stapiana i hartowana. Dzięki temu produkty kosmetyczne Magnum zasadniczo różnią się od zwykłych produktów tego typu. Luksusowe produkty Magnum produkowane są w UE i spełniają najwyższe standardy pod względem designu, funkcjonalności i wytrzymałości. Podaruj sobie najlepszą pielęgnację oraz nadzwyczajną jakość z produktami Magnum! (źródło)

Oto i ona !!!
 
źródło


Cudowna gąbka ! Teoretycznie jest to gąbka, która chyba służy do peelingu ale ja znalazłam jej trochę inne zastosowanie. Przykładam sobie pasek który trzyma ją na ręku i raz myje się jedną raz drugą stroną. Jedna jest puchała i delikatna a druga, delikatnie ale skutecznie pozbywa się martwego naskórka - bajer ! Korzystam z niej codziennie i jak ją chwytam nie sposób zapomnieć o peelingu . Dodatkowo produkt nie spada , i można nalać na nią najpiękniej pachnący żel, codziennie inny i w pełni się relaksować. Gąbka jest dobrze wykonana, nie niszczy się, i jak za taka jakość jest w na prawdę przystępnej cenie - ok.13 zł. Używam jej już 2 miesiące i nic niepożądanego się z nią nie dzieje. Jeśli ktoś z Was ma taki problem z peelingiem ciała jak ja to musi się w taki 'sprzęt' zaopatrzyć. Myślę, że do skóry wrażliwej też będzie ok bo na prawdę nie podrażnia. Dobrze trzyma się na dłoni no i ja twierdzę, że jest 2 stronna - przynajmniej tak ją używam (nie wiem czy to zgodne z zamysłem - ale jakie funkcjonalne !) POLECAMProdukt możecie kupić na iperfumy.pl

1 komentarz: