sobota, 26 stycznia 2013

Bardzo tanie a jednak godne polecenia wody toaletowe.

Bardzo tanie a jednak godne polecenia wody toaletowe.


Bardzo lubię nowe zapachy. Nie kieruje się firmą czy ceną (mimo iż drogie perfumy  także w swojej kolekcji mam) kieruje się tylko i wyłącznie zapachem który mi się podoba. Moja kolekcja jest bardzo zróżnicowana od BrunoBanani poprzez Davidoffa, C-thru oraz perfumy FM aż po te o których dzisiejszy post. Mogły by się wydawać tanie bazarowe perfumy (zwłaszcza jedno opakowanie tak wygląda) ale to że mam już każdego z nich po 2 flakoniku i nie zamierzam rezygnować mówi samo za siebie. Jasne nie trzyma się nas zapach cały dzień ale u mnie spokojnie to 4-5 godzin jest wyczuwalny. Nie duszący bardzo ładny zapach. Zapraszam:

PERFUMY KTÓRE MAM LUB MIAŁAM OSOBIŚCIE:
PRZYKŁADOWE ZAPACHY JAKIE MAJĄ W OFERCIE:Ja te perfumy uwielbiam i z pewnością będę używała, nie są one duszącymi 'smrodkami' ze straganu, ale na prawdę ładnymi zapachami. Firma ma aż 150 zapachów więc z pewnością każda znajdzie coś dla siebie. Kosztują uwaga w granicach 20 zł za 100 ml myślę że to grosze. Ja kupuje albo przez internet albo w małych sklepikach. Firma nazywa się LAMIS. POLECAM !!!!

3 komentarze:

  1. Nie spotkałam się jeszcze z tą firmą. Cena 20zł to całkiem nieźle może jak kiedyś spotkam to spróbuję:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tej firmy jeszcze nie znam, ale chętnie kiedyś wypróbuję. Na co dzień też używam takich "zwyczajnych" wód toaletowych, nie czuję potrzeby cały dzień intensywnie pachnieć, jak coś zawsze się można dopsikać;) Markowe perfumy mają to do siebie, że ciężko się ich pozbyć, a zdarza się, że po paru godzinach męczą.

    OdpowiedzUsuń