piątek, 30 sierpnia 2013

Ulubieniec sierpnia - zdecydowanie

Ulubieniec sierpnia - zdecydowanie


Wiadomo- latem potrzebujemy kosmetyków których możemy być pewni w każdej sytuacji i pogodzie. Tego lata pogoda była wyjątkowo dziwaczna - raz upał, raz, zimno, raz sucho a raz deszcz. W takich sytuacjach zazwyczaj używam rzeczy sprawdzonych na których nigdy się nie zawiodłam. Pierwszy raz dałam szansę nowemu produktowi, i co z tego wyszło? Nie żałuje, a nawet powiem więcej - jest to miłość od pierwszego użycia. Do niedawna myślałam że znalazłam idealny puder sypki - ojj bardzo się pomyliłam... zapraszam :


OD PRODUCENTA

Puder transparentny marki Kryolan (wiodącej na całym świecie profesjonalnej marki oferującej wysokiej jakości kosmetyki charakteryzatorskie, kolorowe i pielęgnacyjne) jest kosmetykiem w którego składzie przeważającą część stanowi modyfikowany krochmal ryżowy. Jego ogromnymi zaletami jest m.in. duża chłonność i bardzo długa trwałość. Puder posiada doskonałe właściwości matujące, świetnie sprawdza się z problemami w tzw. „strefie T”. Puder jest bardzo wydajny, jego aplikacja przebiega bardzo sprawnie, bez tworzenia się nieestetycznych smug. Puder pozostawia na twarzy delikatny i subtelny odcień.


MOJA OPINIA

Puder spełnia wszystkie obietnice producenta ! Jest trwały - moja strefa "T" zazwyczaj zaczyna się świecić po 3 godzinach, z nim wytrzymuję 6 - to ogromny postęp. Nakładanie za pomocą pędzla do pudru Hakuro H55 jest banalnie proste. Puder jest na prawdę wydajny ponieważ używam go już długi czas - codziennie a wydaje mi się że go nie ubywa. Śliczne, minimalistyczne opakowanie które dodatkowo zdobi moją toaletkę. No i ta cena - 35 zł za taki produkt ! Czy chcę czegoś więcej ? Na pewno nie - dla mnie to ideał który bije inne pudry na głowę ! POLECAM z czystym sumieniem.

Miałyście? a może macie swój ulubiony puder ? dajcie znać w komentarzach ;-)

Zarówno puder jak i pędzel Hakuro możecie kupić na ladymakeup.pl


3 komentarze:

  1. Super że znalazłaś swój ideał.Ja raczej nie używam pudru więc w tej kwestii się nie wypowiem.

    OdpowiedzUsuń
  2. puder stram sie teraz ograniczać, ale moim ulubionym jest ten z rimmelav Stay Matte :D

    OdpowiedzUsuń
  3. miałam go, ale u mnie się niestety nie sprawdził ;/

    OdpowiedzUsuń