sobota, 28 lipca 2012

Wszystko o ShinyBox !


O tym pudełeczku ostatnimi czasy bardzo dużo się mówi pokazuje itd. Większość blogerek wie co to jest i już zbiera swoje punkty na nowe pudełeczko ;-) Wpis przeznaczony dla osób które nie wiedzą o co chodzi albo mają opory przed założeniem konta bo myślą że to ' podejrzane' ;-)


Czym jest ShinyBox? 

ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko z pięcioma mini produktami kosmetycznymi, dostarczone do Twoich drzwi każdego miesiąca. To sposób na poznanie najnowszych trendów w kosmetyce, odkrycie luksusowych produktów oraz wypróbowanie ich przed zakupem. 

Czy to darmowe?

Tak ! zarówno rejestracja jak i dostarczanie produktów do naszego Domu są kompletnie DARMOWE !

 Jak zacząć? Co trzeba zrobić?

Nic prostszego ! Wystarczy się zarejestrować --> http://shinybox.pl/?ref=5c175c7 (możecie też kliknąć na zdjęcie na pasku bocznym mojego bloga) uzupełnić swój profil tzn. trzeba podac typ skóry, kolor i długość włosów itd. a następnie zapraszać koleżanki za uzupełnienie profilu dostajecie 20'ShinyStars' to takie punkty po prostu, a za zaproszenie koleżanki kolejne 5 punktów ( i tak za każdą nastepną) wystarczy zdobyć 100 punktów i pudełeczko leci do was - macie super markowe kosmetyki całkowicie za darmo (niekiedy są to normalne opakowania a nie próbki) POLECAM !


A wy macie już swoje pudełko ? a może dopiero zaczynacie zbierać ? Dajcie znać w komentarzach ;-)


3 komentarze:

  1. Ja zbieram, a raczej zbierałam, bo na połowie się zatrzymało.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda nerwów. Szukanie jeleni, którzy zarejestrują się z Twojego linku etc. etc. Nie dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja zbierałam, ale przejechałam się bo mi punktów nie dodali tyle ile powinni.

    OdpowiedzUsuń